%

Kakė Makė Laikrodis + Drėkintuvas

Komplektas – Kakė Makė išmanusis laikrodis + drėkintuvas, naktinė lempa.

69

FREE SHIPPING FROM 35 €
AND EASY RETURNS

2 YEAR INTERNATIONAL
WARRANTY

SAFE AND SECURE CHECKOUT

DEDICATED CUSTOMER SERVICE

Description

Išmanusis Kakės Makės laikrodis tai ne tik puiki stiliaus detalė, bet ir pilnas išmaniųjų funkcijų. Nusistatykite savo mėgstamą laikrodžio temą ar net susikurkite ją patys! Žaiskite lavinamuosius žaidimus. Stebėkite savo aktyvumą, miegą bei sveikatą, laikrodukas turi širdies ritmo ir kūno temperatūros matuoklį. Laikrodukas palaiko IP68 todėl galite maudytis nenusiėmę jo. Žaismingas Kakės Makės difuzorius būtinas kiekvieno vaiko kambaryje. Jis ne tik drėkina orą, bet ir šviečia skirtingomis spalvomis ir puikiai atstoja naktinę lempą. Taip pat į jį galima įlašinti kelis eterinio aliejaus lašus, kurių kvapas maloniai pasklis po vaiko kambarį. Šiame difuzoriuje rasite įrašytas Kakės Makės pasakas prieš miegą.

SAVAITĖ BE

KROVIMO

Vaikai gali bėgioti, žaisti plaukioti visą savaitę su pilnai įkrauta baterija.

AROMATHERAPY DIFFUSER

Įlašinkite į Kakės Makės difuzorių pora lašų eterinio aliejaus ir vaiko kambaryje pasklis malonus aromatas. Vaikiški eteriniai aliejai skirti vaiko miego kokybei gerinti, geroms emocijoms skatinti, sveikatai stiprinti, kambario orui valyti.

PASAKOS PRIEŠ MIEGĄ

Juk tikrai ne visada turime laiko vaikams paskaityti pasakas. Kakės Makės difuzoriuje rasite įrašytas Kakės Makės pasakas prieš miegą.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kakė Makė Laikrodis + Drėkintuvas”