%

Kakė Makė Laikrodis + Drėkintuvas

Komplektas – Kakė Makė išmanusis laikrodis + drėkintuvas, naktinė lempa.

69

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

Išmanusis Kakės Makės laikrodis tai ne tik puiki stiliaus detalė, bet ir pilnas išmaniųjų funkcijų. Nusistatykite savo mėgstamą laikrodžio temą ar net susikurkite ją patys! Žaiskite lavinamuosius žaidimus. Stebėkite savo aktyvumą, miegą bei sveikatą, laikrodukas turi širdies ritmo ir kūno temperatūros matuoklį. Laikrodukas palaiko IP68 todėl galite maudytis nenusiėmę jo. Žaismingas Kakės Makės difuzorius būtinas kiekvieno vaiko kambaryje. Jis ne tik drėkina orą, bet ir šviečia skirtingomis spalvomis ir puikiai atstoja naktinę lempą. Taip pat į jį galima įlašinti kelis eterinio aliejaus lašus, kurių kvapas maloniai pasklis po vaiko kambarį. Šiame difuzoriuje rasite įrašytas Kakės Makės pasakas prieš miegą.

SAVAITĖ BE

KROVIMO

Vaikai gali bėgioti, žaisti plaukioti visą savaitę su pilnai įkrauta baterija.

AROMATERAPINIS DIFUZORIUS

Įlašinkite į Kakės Makės difuzorių pora lašų eterinio aliejaus ir vaiko kambaryje pasklis malonus aromatas. Vaikiški eteriniai aliejai skirti vaiko miego kokybei gerinti, geroms emocijoms skatinti, sveikatai stiprinti, kambario orui valyti.

PASAKOS PRIEŠ MIEGĄ

Juk tikrai ne visada turime laiko vaikams paskaityti pasakas. Kakės Makės difuzoriuje rasite įrašytas Kakės Makės pasakas prieš miegą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kakė Makė Laikrodis + Drėkintuvas”