Sponge Shoulder case, 14” – 15,6”, grey

Sponge Shoulder Case nešiojamo kompiuterio krepšys pagamintas iš standžios medžiagos, kuri palaiko savo formą, atsparus vandens lašams, tad pakliuvus po lietum, jūsų kompiuteris ir kiti daiktai išliks sausi. Nešiojamo kompiuterio krepšyje įsiūta dviguba rankena ir nuimamas pečių diržas. Dviejų krypčių užtrauktukas.

21

Neturime

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

SPONGE SHOULDER BAG

Sponge nešiojamo kompiuterio dėklas su rankena ant peties, tinkamas įvairių gamintojų nešiojamiems kompiuteriams, kurių įstrižainė yra nuo 14″ iki 15,6″.

ATSPARUS VANDENIUI

Šis modelis yra patrauklaus ir praktiško dizaino, pagamintas iš ypač kokybiškos ir standžios medžiagos, kuri yra atspari drėgmei ir lietaus lašams, tad pakliuvus po lietum, jūsų kompiuteris ir kiti daiktai išliks sausi.

YPAČ TALPUS

Krepšyje rasite daug atskirų kišenių savo daiktams susidėti. Išorėje yra užtrauktuku užsegama kišenė, kurioje galima atskirai įsidėti kompiuterio įkroviklį ar kitus daiktus. Pagrindinis skyrius užsegamas dvipusiu užtrauktuku.

KELIONĖS

Turi diržą skirtą Jūsų patogumui kelionių metu, galėsite krepšį uždėti ant lagamino rankenos ir nebereiks galvoti kad jis gali nukristi.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sponge Shoulder case, 14” – 15,6”, grey”