Sponge Energy Magnetic 10’000

Sponge Energy yra magnetinis belaidis įkroviklis, kuris tvirtai prisitvirtina prie jūsų iPhone ir suteikia greitą belaidį įkrovimą. Jis turi sulankstomą stovą, kuris leidžia jums žiūrėti ekraną patogiai įkraunant telefoną. Jūs galite pasirinkti, ar įkrauti savo įrenginius belaidžiu būdu, ar su Type-C, kuris yra greitesnis. Jūs taip pat galite naudoti Sponge Energy kaip įprastą belaidį įkroviklį, kai vienu metu įkraunate savo telefoną ir išorinę bateriją. Sponge Energy turi didelę 10,000mAh talpą, kuri leidžia įkrauti jūsų iPhone 15 du kartus. Jūs galite rinktis iš 15W belaidžio įkrovimo arba 20W laidinio įkrovimo.

Original price was: 39€.Current price is: 29€.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

Pridėk ir krauk

Sponge Energy magnetinis belaidis įkroviklis turi stiprius magnetukus, kurie patikimai pritvirtina telefoną ir neleidžia jam nuslysti. Tiesiog pritvirtinkite magnetinę bateriją prie savo iPhone nugarėlės ir mėgaukitės efektyviu belaidžiu įkrovimu.

Patogus stovas

Sponge išorinė baterija turi universalų įmontuotą sulankstomą stovą, kuris laiko jūsų iPhone 15/14/13/12 vertikaliai patogiam vaizdo žiūrėjimui kol kraunate telefoną.

Magsafe tipo įkroviklis

Naudokite Sponge Energy magnetic kaip įprastą belaidį įkroviklį, net ir tuomet kai įkraunate išorinę bateriją.

LIKITE ĮKRAUTI VISĄ DIENĄ

Didelė 10,000mAh baterijos talpa leidžia įkrauti jūsų iPhone 15 du kartus. Galite rinktis 15W belaidį įkrovimą arba 20W greitąjį laidinį įkrovimą.

Du Viename
Įkraukite savo įrenginius su magnetiniu belaidžiu įkrovimu arba Type-C kištuku greitesniam įkrovimo greičiui. Su laidu, galite laisvai pasirinkti, ką įkrauti: iPhone, Android, ausines ar kitą įrenginį.

Talpa:10’000mah
Belaidis įkrovimas: 5W/7,5W/10W/15W (Max)
Type-C įvestis: DC 5V 3A/9V 2.2A/12V 1,67A
Type-C išvestis DC 5V 3A/9V 2.2A/12V 1,67A (20W)