Karšto Oro Gruzdintuvė Sponge Air Fryer 6L

Oro Gruzdintuvė Sponge Air Fryer 6L yra sveikas virtuvės bičiulis. Kepkite maistą iki 50 % greičiau nei tradicinėje orkaitėje ir sumažinkite aliejaus kiekį maiste iki 85 % nei naudodamiesi gruzdintuve, suteikdami maistui tą patį tarškumą. Pasirinkite iš 6 patogių gaminimo funkcijų vienu prisilietimu ir gaukite skaniausią rezultatą. Didelės talpos 6L indą galim a  sudėti pakankamai maisto 3-5 žmonėms. Be to, keturkampis indas suteikia daugiau kepimo erdvės ir lankstumo nei apvalios konstrukcijos. Nuimamas, plaunamas indaplovėje indas turi nepridegančią dangą, kuri leidžia greitai ir lengvai išvalyti.

89

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

Maisto gaminimas akimirksniu.

Ši karšto oro  gruzdintuvė akimirksniu įkaista iki 200 C. Kepkite maistą iki 50% greičiau ir efektyviau nei tradicinėje orkaitėje.

Kompaktiškas.

Didelė talpa.

Didelės talpos 6L indą galima sudėti pakankamai maisto 3-5 žmonėms. Be to, keturkampis indas suteikia daugiau kepimo erdvės ir lankstumo nei apvalios konstrukcijos.


6 gaminimo funkcijos.

Vienu paspaudimu pasirinkite vieną iš 6 patogių gaminimo funkcijų. Taip pat galite galite pasirinkti savo norimą temperatūrą ir laiką savo asmeniniams receptams.

Sveikesnis 

gaminimas.

Sumažinkite aliejaus kiekį maiste iki 85%  nei naudodamiesi tradicine gruzdintuve, bei suteikite maistui tą patį traškų skonį be žalos savo organizmui.

Plaunamas

 indaplovėje.

Išimamas, plaunamas indaplovėje indas turi nepridegančią dangą, todėl valymas yra greitas ir lengvas

Pakuotė 

turinys.

1x Sponge Oro Gruzdintuvė,

1x Kepimo Grotelės

1x Instukcija.

1 atsiliepimas apie Karšto Oro Gruzdintuvė Sponge Air Fryer 6L

  1. Simas

    Labai patiko! Maistas gaunasi skanus ir sultingas.

    • Edgaras Gargažinas

      Dėkojame už gerą atsiliepimą.

Parašyti atsiliepimą