ISTORIJA

Since 2010

Sponge prekinis ženklas gimė 2010 metais pristatydamas savo pirmajį produktą – mažą mp3 grotuvą. Tuo metu Edgaras (Sponge įkūrėjas) norėjo pasiūlyti apple ipod už ženkliai mažesnę kainą. Sulaukus sėkmės su pirmuoju produktu greitai gimė daugiau grotuvų modelių, o vėliau plėtėsi ir produktų kategorijos kur nemaža dalis susilaukė pasisekimo – buvo vieni iš perkamiausių savo kategorijose. Įgaudami vis daugiau mūsų partnerių ir vartotojų pasitikėjimo 2014 metais nupirkome Šilelis prekinį ženklą, laukėme tinkamo momento ir sulaukėme išleidome pirmajį Šilelio LED projektorių, kuris pakeitė visą namų kino kultūrą. Šiandien Sponge šeimai priklauso dar du prekiniai ženklai (Šilelis ir MINIMU) kuriais paženklinta kelios dešimtys nuostabių produktų.

Mūsų veikla

Kuriame ir gaminame įvairių kategorijų plataus vartojimo elektronikos gaminius, tokius kaip elektriniai dviračiai, išmanieji laikrodžiai, išmanios kuprinės, dėklai jūsų kompiuteriams ir kt. Tiekiame savo produktus pirmaujantiems mažmenininkams ir internetinėms parduotuvėms visoje Europoje.

Mūsų vertybės

Sponge yra progresyvus ir entuziastingas prekės ženklas, turintis aistrą aktyviam gyvenimo būdui. Kasdien skaitmeniniai produktai gerina mūsų gyvenimą, o Sponge yra šios skaitmeninės evoliucijos dalis. Mes stengiames, kad jūsų gyvenimas būtų patogesnis ir aktyvesnis. Dėmesys detalėms daro Sponge produktus puikiais, todėl kiekvieną kartą juos naudodami žengiate į naują skaitmeninį pasaulį.