%

Sponge Watch 1 Black

Sponge Watch 1 tai išmanusis laikrodis skirtas sportui, miegui bei aktyvumui stebėti. Šis vandeniui atsparus išmanusis laikrodis turi įvairioms veikloms skirtus sporto rėžimus, įskaitant rėžimą plaukiojimui. Be to, laikrodis puikiai tinka kasdieniniam naudojimui dėl savo ilgai laikančios baterijos, telefono pranešimų, rodomų ant spalvoto ekrano (su keičiamomis temomis), realaus laiko pulso matuoklis, skambučio atmetimo funkcijos, kalendoriaus, laikmačio ir kita.

DĖMESIO!!!!

Šiuo metu dėl techniniu kliūčių yra dingusi laikrodžio programėlė iš Google Play parduotuvės. Laikinai galite atsisiųsti ją iš nuorodos apačioje.:

https://www.dropbox.com/sh/aswol895pn1q2r4/AABChQFrlLq9kWuOHEqgJpGKa?dl=0&preview=zeronerRelease-v6.2.1.14_343.apk

Original price was: 79€.Current price is: 29€.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

Keičiamos

ekrano

temos

Sponge One laikrodis turi IPS ekraną su dideliu spalvų spektru. Dideliame 1,3 colio ekrane puikiai matysi laiką ir kitus duomenis, taip pat galėsi pasirinkti sau patinkantį laikrodžio dizainą ar net susikurti savąjį. Reguliuojamas ekrano ryškumas užtikrins gerą matomumą saulėtomis dienomis.

Pranešimai

Gauk įeinančius skambučius ir matyk Facebook, Gmail ir kitus pranešimus ant Sponge Watch One ekrano. Atmesk skambutį, kai esi vidury treniruotės.

Sporto

režimai

Sponge Watch One yra puikus sporto asistentas. Šis laikrodis padės tau pasiekti geresnių sporto rezultatų. Sponge One turi 18 skirtingų sporto treniruočių rėžimų. Pavyzdžiui: pradėjus bėgimo treniruotę, laikrodis rodys, kurioje kardio zonoje bėgi (riebalų deginimo ar pan.), o tai padės daug greičiau pasiekti tavo užsibrėžtą tikslą.

Aktyvumo

asistentas

Nusistatyk sau tikslą ir siek jo! Pažiurėjęs į laikrodžio ekraną matysi savo aktyvumo informaciją (žingsnius, kalorijas, stovėjimą).

Miego 

stebėjimas

Kokybiškas miegas itin svarbus mūsų nervų sistemai ir bendrai sveikatai. Analizuokite savo miego kokybę su Sponge Watch One

Atsparumas

vandeniui

Sponge Watch One yra atsparus vandeniui (5 atmosferos) ir dulkėms, todėl gali drąsiai plaukti burlente, jėgos aitvaru, banglente ar užsiimti kita aktyvia veikla.

Realaus

laiko pulso

matuoklis

Itin tikslus širdies ritmo matuoklis rodys tavo pulsą visos treniruotės metu. Sportuodamas matysi, kurioje kardio zonoje sportuoji. Treniruotės pabaigoje galėsi peržiūrėti savo širdies darbą grafike. Kasdieniniame naudojime laikrodis reguliariai paskaičiuoja širdies pulsą ir jį atvaizduoja grafike (mob. telefone).

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sponge Watch 1 Black”