%

Sponge Thinbag Backpack, 15,6″ Black

Kuprinės kompiuteriams

Nešiojamajam kompiuteriui skirtos kuprinės apsaugo įrenginį nuo neigiamų išorės veiksnių ir drauge papildo kasdienį įvaizdį. Šio tipo kuprinės puikiai tinka aktyvią gyvenseną propaguojantiems žmonėms, studentams, turistams ar biurų darbuotojams. Jos turi būti tvirtos, atsparios drėgmei, žemoms temperatūroms ir įbrėžimams. Svarbu pasidomėti savo kompiuterio matmenimis ir išsiaiškinti ar kuprinėje bus užtektinai vietos tiek jūsų įrenginiui, tiek kitiems daiktams. Paprastai jose yra specialios apsaugos bei įvairūs skyriai priedams. Galima rasti įvairiausių spalvų, formų, medžiagų ir dydžių kuprinių, todėl kiekvienas pirkėjas tikrai ras sau tinkantį variantą.

33

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

Sponge Thinbag kuprinė skirta Jums. Ypatingai plona, bet talpi, minimalistinė, stilingo dizaino, skirta kiekvienai Jūsų dienai, nesvarbu kur einate ar ką veikiate.

Jam ir Jai

Kuprinės modelis pritaikytas tiek vyrams tiek moterims.

Kokybė ir patogumas

Pralaidi kokybiška medžiaga iš kurios yra pasiūta kuprinė. Ergonomiškas dizainas, gerai paskirstytas svoris, plačios ir patogios petnešos.

Atspari vandeniui

Pagaminta iš medžiagos atsparios lietaus lašams ir drėgmei, tad papuolę po stipriu lietumi galėsite nesijaudinti, kad jūsų kompiuteris ar svarbūs dokumentai sušlaps.