Sponge Tourist 15,4″

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Sponge Tourist buvo įkvėpta kelionių, bet skirta kiekvienai dienai. Jauskitės laisvai eidami į darbą, verslo susitikimą, paskaitas, pamokas ar tiesiog laisvalaikiu.

Original price was: 44€.Current price is: 34€.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

SPONGE TOURIST

Sponge Tourist buvo sukurta įkvėpta kelionių, skirta kiekvienai dienai. Jauskitės laisvai eidami į darbą, verslo susitikimą, paskaitas, pamokas ar tiesiog laisvalaikiu.

TALPI SU DAUG KIŠENIŲ

Pamirškite netvarką kuprinėje, joje rasite dideles ir mažas kišenėles, kurios skirtos susidėti įvairius daiktus: nešiojamą kompiuterį ar knygas, telefoną, planšetę, piniginę, užrašų knygutę, akinius, išorinę bateriją, marškinius ir kitus daiktus. Kuprinės šonuose yra talpios kišenės įsidėti vandens buteliui ar skėčiui nuo lietaus.

USB JUNGTIS

USB įkrovimas praktiškas ir patogus. Juk būna atvejų kai telefonas išsikrauna netinkamu laiku. Ši kuprinė puiki išeitis, viduje galėsite laikyti išorinę bateriją su laidu, visa tai pajungta taip, kad savo telefoną galėsite krauti tiesiog ėjimo metu. Patogu keliauti ir naudoti.

KOKYBĖ IR PATOGUMAS

Pralaidi kokybiška medžiaga, iš kurios yra pasiūta kuprinė. Ergonomiškas dizainas, gerai paskirstytas svoris, plačios ir patogios petnešos.

ATSPARI VANDENIUI

Pagaminta iš medžiagos, atsparios lietaus lašams ir drėgmei, tad papuolę po stipriu lietumi galėsite nesijaudinti, kad jūsų kompiuteris ar svarbūs dokumentai sušlaps.

KELIONĖS

Puikiai tinkama vietoj rankinio bagažo. Turi diržą skirtą uždėjimui ant lagamino, ir vidinę kišenėlę, saugiai laikyti svarbiems dokumentams. Todėl ši kuprinė labai patogi keliaujant.

1 atsiliepimas apie Sponge Tourist 15,4″

  1. Edgaras

    Super kuprinė! labai rekomenduoju 🙂

Parašyti atsiliepimą