%

Sponge All Black USB 15,4″

Sponge All Black USB kuprinė įkvėpta didžiųjų miestų atmosferos. Norime, kad jaustumėtės patogiai ir stilingai bet kurioje aplinkoje. Ši kuprinė idealiai keliaujant į darbą, verslo susitikimus, paskaitas ar pamokas bei leidžiant laisvalaikį ar keliaujant.

34

Out of stock

FREE SHIPPING FROM 35 €
AND EASY RETURNS

2 YEAR INTERNATIONAL
WARRANTY

SAFE AND SECURE CHECKOUT

DEDICATED CUSTOMER SERVICE

Description

SPONGE ALL BLACK

Sponge All Black įkvėpta didžiųjų miestų atmosferos. Norime, kad jaustumėtes patogiai ir stilingai bet kurioje aplinkoje. Ši kuprinė idealiai keliaujant į darbą, verslo susitikimus, paskaitas ar pamokas bei ledžiant laisvalaikį ar keliaujant.

Spacious and comfortable

Pamirškite netvarką kuprinėje, joje rasite dideles ir mažas kišenėles, kurios skirtos susidėti įvairius daiktus: nešiojamą kompiuterį ar knygas, telefoną, planšetę, piniginę, užrašų knygutę, akinius, išorinę bateriją, marškinius ir kitus daiktus. Kuprinė tikrai talpi – jos talpa net 25 l. Taip pat  kuprinės šonuose yra  kišenės skirtos įsidėti vandens buteliui ar skėčiui nuo lietaus.

USB connection

USB charging is practical and convenient. After all, there are cases when the phone discharges at the wrong time. This backpack is a great solution, you can keep an external battery with a cord inside, all of which are connected so that you can charge your phone while walking. Convenient to travel and use.

Quality and convenience

The backpack is made from high quality material . Ergonomic design, well-distributed weight, wide and comfortable braces.

Water resistant

Kuprinė pagaminta iš juodos spalvos, patvarios poliamido medžiagos, su poliuretano danga todėl yra neperšlampama, atspari lietaus lašams ir drėgmei, tad papuolę po stipriu lietumi galėsite nesijaudinti, kad jūsų kompiuteris ar svarbūs dokumentai sušlaps.

Travel

Perfect as a hand luggage. It has a strap for attachment to a suitcase, and an inside pocket to hold important documents securely. This makes this backpack very comfortable for traveling.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sponge All Black USB 15,4″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *