%

Sponge All Black USB 15,4″

Sponge All Black USB kuprinė įkvėpta didžiųjų miestų atmosferos. Norime, kad jaustumėtės patogiai ir stilingai bet kurioje aplinkoje. Ši kuprinė idealiai keliaujant į darbą, verslo susitikimus, paskaitas ar pamokas bei leidžiant laisvalaikį ar keliaujant.

Original price was: 55€.Current price is: 34€.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 35 €,
PAPRASTAS PREKIŲ GRĄŽINIMAS

DVIEJŲ METŲ TARPTAUTINĖ
GARANTIJA

SAUGUS IR PATIKIMAS
ATSISKAITYMAS

RŪPESTINGAS KLIENTŲ
APTARNAVIMAS

Aprašymas

SPONGE ALL BLACK

Sponge All Black įkvėpta didžiųjų miestų atmosferos. Norime, kad jaustumėtes patogiai ir stilingai bet kurioje aplinkoje. Ši kuprinė idealiai keliaujant į darbą, verslo susitikimus, paskaitas ar pamokas bei ledžiant laisvalaikį ar keliaujant.

TALPI IR PATOGI

Pamirškite netvarką kuprinėje, joje rasite dideles ir mažas kišenėles, kurios skirtos susidėti įvairius daiktus: nešiojamą kompiuterį ar knygas, telefoną, planšetę, piniginę, užrašų knygutę, akinius, išorinę bateriją, marškinius ir kitus daiktus. Kuprinė tikrai talpi – jos talpa net 25 l. Taip pat  kuprinės šonuose yra  kišenės skirtos įsidėti vandens buteliui ar skėčiui nuo lietaus.

USB JUNGTIS

USB įkrovimas praktiškas ir patogus. Juk būna atvejų kai telefonas išsikrauna netinkamu laiku. Ši kuprinė puiki išeitis, viduje galėsite laikyti išorinę bateriją su laidu, visa tai pajungta taip, kad savo telefoną galėsite krauti tiesiog ėjimo metu. Patogu keliauti ir naudoti.

KOKYBĖ IR PATOGUMAS

Pralaidi kokybiška medžiaga, iš kurios yra pasiūta kuprinė. Ergonomiškas dizainas, gerai paskirstytas svoris, plačios ir patogios petnešos.

ATSPARI VANDENIUI

Kuprinė pagaminta iš juodos spalvos, patvarios poliamido medžiagos, su poliuretano danga todėl yra neperšlampama, atspari lietaus lašams ir drėgmei, tad papuolę po stipriu lietumi galėsite nesijaudinti, kad jūsų kompiuteris ar svarbūs dokumentai sušlaps.

KELIONĖS

Puikiai tinkama vietoj rankinio bagažo. Turi diržą skirtą uždėjimui ant lagamino, ir vidinę kišenėlę, saugiai laikyti svarbiems dokumentams. Todėl ši kuprinė labai patogi keliaujant.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sponge All Black USB 15,4″”